Zawieszki i kamizelki odblaskowe z nadrukiem logo

Aktualizacja: wrz 11


Kamizelki odblaskowe z nadrukiem lub inne formy odblasków są wymagane u pieszych poruszających się po zmroku, a także wśród pracowników niektórych branż. Udowodniono, że znacznie poprawiają widoczność, zwłaszcza po zmroku oraz w złych warunkach pogodowych. Organizuje się coraz więcej akcji zachęcających do noszenie odblasków.


Kamizelki odblaskowe i zawieszki odblaski dla dzieci.


Odblaski powinny być przede wszystkim noszone przez dzieci. Muszą być one widoczne w drodze do szkoły, na przystanku autobusowym, przy przejściu dla pieszych, podczas wycieczki szkolnej i w wielu innych sytuacjach. Często w szkołach organizowane są akcje, podczas których uczniom rozdaje się kamizelki lub zawieszki odblaski dla dzieci. Na elementy odblaskowe warto nadrukować logo szkoły i numer kontaktowy do placówki. W razie gdy dziecko się zgubi, przypadkowy przechodzień będzie mógł udzielić mu pomocy. Kamizelka odblaskowa dla dzieci to też wspaniały upominek dla młodych uczestników koloni, półkolonii i obozów. Nadrukowanie na niej loga biura turystycznego sprawi, że będzie świetną wizytówką firmy oraz ułatwi identyfikację uczestników. Z wiadomych względów warto umieścić na niej również numer telefonu opiekuna grupy.


Dla uczestników rajdów.


Gadżety odblaskowe wręczane są również uczestnikom pielgrzymek oraz rajdów pieszych, jak i rowerowych. Kamizelki, zawieszki oraz opaski odblaskowe mają nadrukowane loga sponsorów. Jest to doskonała forma promocji dla firm. Dodatkowo można umieścić na nich nazwę i datę wydarzenia, co nada im też wartości pamiątkowej. Kiedy w rajdzie biorą udział zawodnicy z rożnych drużyn mogą oni wyposażyć się w odblaski z symbolem swoich ekip, dzięki czemu doskonale wyróżnią się na trasie.


Dla budowlańców.


Kamizelki odblaskowe z emblematem firmy posiadają też pracownicy każdej budowy. Są bardzo ważnym elementem ochrony osobistej, dzięki której pracownicy są widoczny nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Pomaga to uniknąć wypadków z udziałem maszyn budowlanych. Na placu budowy zawsze powinien być pewien nadmiar kamizelek na wypadek, gdy używane kamizelki ulegną zniszczeniu lub gdy będzie trzeba wyposażyć w nie gości.

0 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

©2020 by vege.eco. Stworzone przy pomocy Wix.com