Torby lodówki reklamowe izolacyjne. Opinie.


Reklama dla firmy jest sprawą niezmiernie ważną. Jak wiele było przypadków produktów, które zostały zrobione w bardzo wysokiej jakości, nie najgorszej cenie, które trafiały w gusta otoczenia i epoki, a nie odniosły sukcesu! Nie jest to bynajmniej kwestia pecha, fatum albo braku szczęścia. Najczęściej takie niepowodzenia są spowodowanie złą reklamą. No bo w jaki sposób potencjalni klienci mają zacząć coś kupować, jeżeli nie mają pojęcia nawet, że produkt czy usługa, których potrzebują istnieje?

Dlatego też reklama jest rzeczą, której absolutnie nie wolno ignorować. I tutaj pojawia się pytanie - jak to robić, aby było efektywnie, ale jednocześnie prosto i skutecznie? Cóż, w tym przypadku, jak i w wielu innych pomysłowość staje się kluczem dla sukcesu.

Wszyscy już chyba znają sztampowe metody reklamy, takie jak długopisy albo breloczki z napisem. A może by tak... wymyślić coś własnego? W jaki sposób to zrobić?

Posłużmy się jakimś konkretnym przykładem. Musimy zdać sobie sprawę z tego, co produkujemy i jaka jest nasza grupa docelowa. Powiedzmy, że jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem wysokobiałkowych przekąsek dla sportowców i turystów. Kto będzie naszą grupą docelową i czego tacy ludzie będą używali? Co powiecie na przykład na torby lodówki z nadrukiem? Tak! Kto by pomyślał, żeby reklamować się na torbie-lodówce? A jednak, może okazać się to strzałem w dziesiątkę. Przecież takich toreb potrzebuje masa ludzi. Przydadzą się one turystom i każdej właściwie rodzinie wyjeżdżającej gdzieś na weekend, aby skryć przed upałem swój prowiant. Będą używały ich osoby, które chcą przewieźć mrożonki z jednego miasta do drugiego. Bardzo chętnie skorzystają z nich mężczyźni wybierający się na letniego grilla i pragnący, żeby ich piwka nie zagrzały się w słońcu. Jest to więc grupa zwykłych ludzi, bez konkretnego profilu - a więc nasza reklama może przemówić do każdego.

Nie są to jednak jedyne osoby, do których przemówić mogą torby izotermiczne z nadrukiem. Inna grupa docelowa jest bardziej zawężona - są to sportowcy i turyści, szczególnie zwolennicy turystyki aktywnej, na przykład górskiej. Tutaj świetnie sprawdzi się właśnie reklamowanie produktów związanych ze sportem. Dlaczego? Cóż, osoba, która zabiera naszą torbę lodówkę na długą wyprawę może być również taką personą, która będzie potrzebowała własnie wysokobiałkowej przekąski. Jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo takiego powiązania. Co więcej, osoba potrzebująca kalorycznego batonika raczej częściej będzie korzystała z akcesoriów sportowych i to korzystając nich będzie zastanawiała się nad tematem poszukiwania przekąsek na następną podróż. I tutaj - bam! - nagle pojawia się reklama naszej firmy, akurat "przypadkowo" nadrukowana na torbie.

Jest to rozwiązanie przemawiające nie tylko do tych, dla których torby izolacyjne z nadrukiem są codziennością. Również inne osoby, spotykane na przykład na szlaku turystycznym, mogą zwrócić uwagę na reklamowy nadruk na czyjejś torbie. I wtedy nasze logo, pamięć o nim po prostu idzie w eter!


3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie