Stroiki świąteczne dla firm bożonarodzeniowe

Aktualizacja: 11 wrz 2020


Stroiki świąteczne dla firm to idealna okazja, aby zachwycić klientów oraz pracowników wyszukanym podarunkiem w tym wyjątkowym okresie. Dzięki takiemu prezentowi z nadrukiem firmowym możemy odnieść szereg korzyści.


Przyjemność z dawania.


Jedną najbardziej podstawowych wartości jest radość z możliwości podzielenia się drobnym upominkiem z osobami, z którymi obcuje się na co dzień. Szef czy kierownik, dając swym podwładnym stroik świąteczny bożonarodzeniowy nawiązuje z nimi więź, która sprawia, że pracownicy czują się znacznie lepiej w miejscu pracy.


Jak udowadniają badania, lepsze samopoczucie w trakcie wykonywania obowiązków służbowych przekłada się na wyższa efektywność i zadowolenie z pracy. Osoba, która czuje się doceniana, chce także odwdzięczyć się poprzez świadczenie wysokiej jakości pracy.


Stroiki bożonarodzeniowe dla klientów - aby zostać zapamiętanym.


Tego typu podarunek, który zostanie dołączony do zamówienia w okresie świątecznym pozwala znacznie ocieplić wizerunek firmy. Kiedy wraz z usługą czy zamówionym towarem, klient otrzymuje stroik z nadrukiem firmowym, czuje się doceniany. To świetna okazja na ocieplenie wizerunku firmy i sprawienie, że dana osoba z dużą dozą prawdopodobieństwa wróci dzięki pozytywnym skojarzeniom.


Budowanie pozytywnych odczuć klientów względem naszej marki.


Stroiki świąteczne to również doskonała okazja reklamowa. Święta to czas rodzinnych spotkań, a stroik zawieszony na drzwiach czy ustawiony w mieszkaniu zwróci uwagę wielu osób. Wiele z nich być może nie zapamięta świadomie nazwy firmy, jednak gdy tylko zobaczy gdzieś jej logo czy samą nazwę - odczuje pozytywne skojarzenia. To zatem świetna okazja reklamowa, połączona z możliwością wręczenia sympatycznego upominku klientowi lub pracownikowi.


Takie budowanie pozytywnych skojarzeń i świetnych relacji procentuje w przyszłości: zadowoleni pracownicy i klienci chętniej polecają firmę, wydajniej pracują i w razie potrzeby - wracają po nowe towary. Zatem to łączenie przyjemnego z pożytecznym, które buduje szereg pozytywnych reakcji zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracowników oraz klientów.

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie