Sportowe bidony z nadrukiem

Aktualizacja: 5 paź 2020


Obecnie wiele firm prześciga się w tworzeniu gadżetów, które będą stanowić idealną, aczkolwiek subtelną reklamę ich firm. Zamawiający więc proszą studia graficzne o stworzenie koszulek reklamowych, kubków z nadrukiem, cukierków oraz długopisów, które będą dopasowane do danej marki. W związku z tym, iż lato za pasem - wiele firm chce postawić na praktyczny i ciekawy gadżet, który przyda się sportowcom i nie tylko. Mowa tu bowiem o bidonach sportowych. Co warto o nich wiedzieć i dlaczego warto zamówić bidony z reklamą własnej marki?


Bidony i butelki sportowe.


Sportowe bidony z nadrukiem co roku zyskują na popularności, gdyż społeczeństwo chętniej uprawia różne sporty i to na świeżym powietrzu. Takie bidony bowiem towarzyszą biegaczkom, rowerzystom, osobom jeżdżącym na hulajnodze, osobom w parku ćwiczącym jogę oraz wielu, wielu innym. Widząc to, wiele firm, chce by ich logo, motto lub hasło znajdowało się właśnie na taki asortymencie. Dlatego też, właściciele firm chętnie zgłaszają się do osób, które tworzą takie rzeczy, by ci zaprojektowani na ich indywidualne życzenie efektowny i praktyczny bidon reklamowy z nadrukiem.
Komu można je wręczyć?


Bidon reklamowy z nadrukiem to wydatek od około 10 do 20 zł. Nie jest to duża inwestycja, a klienci zamawiający sporą ich ilość mogą liczyć na rabaty oraz zniżki od osób je wykonujących. Poleca się klientom, by ci wręczyli takie bidony swoim pracownikom lub osobom, które współpracują. Dzięki czemu reklama danej firmy pójdzie szybko w świat. Bidony będą towarzyszyły ludziom podczas odpoczynku i rekreacji, na spacerach, na plażach a nawet na wędrówkach górskich. Ponadto, firmy bardzo często oferują takie bidony swoim klientom na różnego rodzaju eventach, targach, koncertach oraz szkoleniach czy spotkaniach biznesowych. To bardzo taktowny i ciekawy sposób na zwrócenie uwagi na daną markę lub jej działalność. Na bidonie można więc umieścić krótki opis firmy oraz jej dane, by potencjalny klient mógł szybciej się z nami skontaktować.

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie