Smycze reklamowe z nadrukiem logo firmy

Aktualizacja: 11 wrz 2020


Smycze reklamowe - jeden z najbardziej znanych sposobów reklamowania swojej firmy.


Dlaczego? Po pierwsze - cena. Zakup smyczy reklamowych nie stanowi dla przedsiębiorcy dużego wydatku i dzięki temu promocja działalności znacząco nie obciąży jego budżetu. Kolejną kwestią jest szczególna wszechstronność tego typu gadżetu. Zastosowanie smyczy reklamowych jest bardzo uniwersalne - począwszy od zaczepienia do niej kluczy, przez różne nośniki danych, a nawet niewielkie powerbanki.


Łatwość spersonalizowania smyczy reklamowych.


Smycze reklamowe charakteryzują się także bardzo bogatym wyborem z zakresu kolorystyki, czy materiału, z jakiego jest ona wykonana. Dzięki temu jej wygląd jest wysoce spersonalizowany i dostosowany do wymogów zamawiającego. Co za tym idzie, można puścić wodze kreatywności w kwestii różnego rodzaju wizualnych dodatków na smyczy: logo, symboli, adresu firmy. Smycz reklamowa to także artykuł bardzo ponadczasowy. Ich popularność, mimo upływu czasu, nie maleje. Co za tym idzie, nie jest to stracona inwestycja i przedsiębiorca nie ponosi dużego ryzyka.


Funkcjonalność smyczy reklamowych.


Znakomita większość z nas przypina swoje klucze do smyczy, żeby ich nie zgubić oraz żeby łatwiej je było znaleźć w środku torby, plecaka. Taką smycz również można zawiesić na szyi, aby mieć klucze przy sobie. To zastosowanie gadżetu szczególnie sprawdza się w przypadku dzieci, które do niej z wielką chęcią także przypinają zawieszki w rozmaitych kształtach oraz kolorach. Na smycz również możemy zawiesić telefon, by ten był zawsze pod ręką.


Smycze z własnym nadrukiem to idealny wybór.


Żeby smycz była spersonalizowana do nas i pasowała do naszego stylu, warto zamówić ją przez internet. Sami wybieramy treść, czcionkę napisu, kolor, wzór smyczy, grubość i materiał paska oraz kolor haczyka. Dzięki temu, że smycz będzie zaprojektowana przez nas, będziemy się wyróżniać w tłumie. Projektowanie własnej smyczy to wspaniała okazja, by puścić wodzę fantazji i wyrazić siebie w niecodzienny, aczkolwiek prosty sposób. Zamieszczenie na tym gadżecie logo własnej firmy to świetny oraz oryginalny sposób na reklamę.

Do głównych zalet smyczy promocyjnej można zaliczyć:

  • możliwość zaprojektowania nadruku

  • niski koszt jednostkowy

  • atrakcyjne wzornictwo

  • szeroki wybór

  • dużą liczbę zastosowań.

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie