Ręczniki z własnym nadrukiem na zamówienie

Wymarzony prezent

Ciężko jest sprawić komuś wymarzony prezent. Powinien on być spersonalizowany, ładny... ale też praktyczny. Często daje się kubki termiczne z nadrukiem, albo poduszki ze zdjęciem... ale to oklepane pomysły, a podarunek powinien być niezwykły. Co mogłoby być takim prezentem? Oczywiście, ręcznik!

A może nadruk? Świetnym pomysłem będzie zamówienie ręcznika w własnym wzorem. Każdy używa ręcznika! Jest niezbędny w codziennym życiu, więc obdarowany na pewno będzie z niego korzystał. Ręczniki z nadrukiem na zamówienie to ciekawa propozycja. Decydując się na takie rozwiązanie można sprawić komuś świetną niespodziankę. Nie ma nikogo, kto nie ucieszyłby się z ręcznika ze zdjęciem ukochanego pupila albo własną fotografią z wakacji. Jest to też świetny pomysł na prezent ślubny. Kiedyś dawano luksusowe ręczniki z haftem, a teraz można ofiarować ręczniki z podobizną zakochanych. Takie ręcznika, po prostu milej się używa.

Tylko jak? Ręczniki z własnym nadrukiem można zamówić w punktach, które zajmują się produkcją cyfrowych gadżetów na indywidualne zamówienia. Mogą to być koszulki, kubki, podkładki pod myszkę, torby, czy pluszaki. Firmy takie można znaleźć zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Ręczniki z nadrukiem cyfrowym, tworzy się według własnego pomysłu i projektu. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Jeżeli coś można stworzyć na ekranie komputera, to można też nadrukować to na tkaninie. Z tego powodu ręczniki z nadrukiem cyfrowym to świetny pomysł na oryginalny i w pełni niepowtarzalny prezent.

Jeśli jako firma chcemy się wyróżnić musimy postawić na niebanalną formę reklamy. Ulotki są oklepane, a dodatkowo 90% z nich ląduje w koszu bez zapoznania się z ich treścią chwilę po tym, jak zostanie wręczona. Często trafiają do osób, które nie są naszą grupą docelową i nie będą zainteresowane naszą ofertą. Warto więc postawić na reklamę, która dotrze do bardziej wąskiego grona odbiorców i będzie jednocześnie niebanalna.

Czy ręczniki sprawdzą jako nośnik reklamowy?

Zdecydowanie tak - koszulki, czy bluzy są już oklepane, ręczniki z własnym nadrukiem to powiew świeżości na rynku gadżetów reklamowych.

Dla kogo ręczniki reklamowe będą odpowiednie?

Jeśli na przykład prowadzimy na danym basenie szkołę pływania, rozdanie swoim instruktorom, czy nawet klientom dobrze wyglądających ręczników z reklamą naszej firmy będzie świetnym rozwiązaniem. Również firmy sprzedające sprzęty gastronomiczne mogą się pokusić o taką formę reklamy dorzucając do zakupów małe ręczniczki do kuchni - pani domu, która dokonała zakupu i będzie się chwalić swoim koleżankom, będzie miała pod ręką gotową informację reklamową i swego rodzaju wizytówkę.

Wybierasz się na ślub, urodziny lub imieniny? Szukasz pomysłu na prezent? Twoi znajomi wprowadzili się do nowego mieszkania lub kupili dom? Przyjaciele spodziewają się dziecka? Chciałbyś, aby upominek, który wręczysz był zarówno ozdobny, jak i praktyczny? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Zostań z nami i koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem! Często unikamy uniwersalnych prezentów, gdyż powszechnie uznaje się, że jeżeli coś jest dla wszystkich, to w rzeczywistości jest dla nikogo. Nie jest to prawda, a najlepszym przykładem na to jest nasza propozycja prezentu, jaką są ręczniki kąpielowe. Dobry jakościowo ręcznik to naprawdę bardzo praktyczny prezent, który posłuży obdarowanym przez długi czas. Grube, dobrze pochłaniające wodę ręczniki nie są wcale tanie, w związku z czym wiele osób nie kupiłoby ich dla siebie. Jest to idealny prezent dla młodych rodziców, świeżo upieczonego małżeństwa czy na nowe mieszkanie. Aby jednak nasz prezent nie pozostał bez charakteru, warto skusić się na odrobinę prywaty, która sprawi, że nasz prezent będzie wyjątkowy i bardziej osobisty. Najlepszym sposobem na to są ręczniki z własnym nadrukiem. Spersonalizowany napis sprawi, że osoby obdarowane poczują się ciepło i miło. Będą miały poczucie, że ten prezent został stworzony specjalnie dla nich. Dla młodych rodziców proponujemy zestaw dwóch ręczników podpisanych np. "Mama" i "Tata". W przypadku prezentu ślubnego oraz nowego mieszkania można postawić na wyhaftowanie imion nowożeńców lub hasła " Żona" i "Mąż".

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie