Kubki reklamowe z nadrukiem logo

Aktualizacja: 5 paź 2020


Kubki z nadrukiem to dobra i skuteczna reklama. Każda firma potrzebuje dobrej reklamy. Skutecznym sposobem na zareklamowanie swojej działalności są nadruki reklamowe. W dzisiejszych czasach znajdziemy wiele stron internetowych sprzedających gadżety z nadrukami.


Kubki reklamowe z nadrukiem logo - gadżet obecny w życiu każdego z nas.


Odzież, balony, smycze, czy czapki z nadrukiem - tego wszystkiego jest naprawdę wiele. W tym artykule skupimy się jednak na przedmiocie, którego używa każdy z nas, codziennie. Chodzi oczywiście o kubek z nadrukiem. Jak wiadomo, często zdarza się, że kubek upadnie nam na ziemie i nie nadaje się już do dalszego używania. Dlatego jest to przedmiot, którym nikt nie pogardzi i każdy chętnie schowa do swojej szafy. Z kubka wypijamy codzienną kawę czy herbatę, w nim też podajemy napoje dla naszych gości. Dlatego umieszczenie nadruku reklamowego właśnie na kubku jest doskonałym pomysłem. Osoba posiadająca taki gadżet, będzie codziennie spoglądała na napis widniejący na kubku. Dzięki czemu jest duża szansa, że zainteresuje się naszą działalnością. Dzięki kubkom reklamowym z nadrukiem logo nasza firma stanie się bardziej rozpoznawalna. Cena takiego gadżetu jest naprawdę różnorodna i zależy od firmy od której zamierzmy nabyć kubki.

Jaki nadruk umieścić?

Na pewno na kubku powinna znaleźć się nazwa naszej działalności. Warto umieścić również logo firmy, jeżeli takie posiadamy. Co dokładnie znajdzie się na kubku reklamowym zależy od naszej kreatywności. Pamiętajmy, że zadaniem takiego gadżetu jest zareklamowanie firmy. Warto poświęcić temu chwilę czasu i znaleźć dobre, chwytliwe hasło. W tworzeniu skutecznej reklamy ważna jest oryginalność i pomysł. Nasz napis czy logo powinno przykuć uwagę i zainteresować innych. Wybierając firmę oferującą nadruki zwróćmy uwagę na sposób w jaki wykonują swoją pracę. Lepiej wybrać trwałe, wysokiej jakości nadruki, nawet jeśli będziemy musieli wydać na to nieco więcej oszczędności. Po co kupować kubki, z których napis zejdzie po pierwszym myciu? Wybierzmy takie, z których nadruk nie schodzi podczas zmywania w zmywarce. Podsumowując kubek reklamowy to idealny sposób na dobrą, skuteczną reklamę i warto zainwestować w takie gadżety.


Popularność kubków.


Spośród dziesiątek artykułów reklamowych, wciąż najchętniej wybierane są kubki z nadrukiem. Skąd wynika ich popularność? Dlaczego warto zamawiać kubki reklamowe i które branże powinny zamawiać tego typu gadżety? Dla każdego na każdy dzień. Z kubków korzystają właściwie wszyscy - zarówno młodsze osoby, jak starsze, kobiety i mężczyźni. W związku z tym jest to przedmiot, który nie wymaga personalizowania - jeden wzór nadruku sprawdzi się w przypadku każdej grupy docelowej.
Budują wizerunek marki.


Relaks z dobrą kawą lub herbatą w kubku i książką to dla wielu przepis na idealny wieczór. Oznacza to zatem, że zamawiając kubek reklamowy z nadrukiem dla klienta, marka będzie prawdopodobnie obecna w jego życiu w najprzyjemniejszych momentach dnia.


Niska cena.


Cena kubków reklamowych jest bardzo niska, lecz zamawiają je zarówno właściciele małych biznesów, jak i wielkich korporacji. Warto wiedzieć, że niektóre hurtownie gadżetów firmowych proponują rabaty przy większym zamówieniu i szereg innych udogodnień dla klientów. Warto wybrać jedną hurtownie i konsekwentnie zamawiać w niej produkty - stali klienci prawie zawsze mogą liczyć na rabaty.


Statystyki.


W 2015 Polska Izba Artykułów Promocyjnych wykonała badania, z których wynikało, że aż 83% przedsiębiorców i marketerów korzysta z upominków reklamowych! Dziś ta liczba byłaby prawdopodobnie jeszcze wyższa. Nie tylko dla klienta, kubki z logo to świetny pomysł na upominek biznesowy dla klienta, ale również dla pracowników firmy i dla ich rodzin! W ten sposób motywujemy pracowników, wspieramy także zespół jako grupę osób skoncentrowaną wokół wspólnej idei i wspólnego celu.

Sytuacje, w których można wręczyć kubek reklamowy.


Kubek z nadrukiem jest bardzo często spotykanym elementem wyposażenia pakietów startowych na zawodach sponsorowanych przez dane marki oraz na konferencjach branżowych. Dzięki temu trafiamy precyzyjnie do właściwej grupy docelowej, a kubki są miłym i niezobowiązującym upominkiem. Niektóre firmy wręczają upominki klientom tuż po nawiązaniu współpracy, inne natomiast po jej zakończeniu. Niektórzy upominki reklamowe traktują jako sposób na przeprosiny - kiedy w firmie zdarzy się wpadka lub klient okazuje niezadowolenie, można wręczyć mu pendrive czy kubek w ramach przeprosin. Jak widać, kubki reklamowe przydają się w wielu sytuacjach i są jednym z najlepszych artykułów promocyjnych.


12 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie