Kubki firmowe z nadrukiem

Kto z nas nie uwielbia herbaty lub kawy? Są to napoje, które poprawiają humor z rana, tym bardziej, gdy popijamy je przy śniadaniu, z kolorowych i uroczych kubków. Tradycyjne kubki zawsze były powszechnie używane i spotykane w dosłownie każdym mieszkaniu. Jednak prawdziwą furorę wywołały dopiero wtedy, gdy producenci zaczęli zamieszczać na nich bajecznie barwne rysunki lub wydarzenia. Moda zaszła tak daleko, że trafiła nawet do firm.

Kubki firmowe z nadrukiem zaczęły masowo trafiać do pracowników czy wspólników, jako mały podarunek, który wywoływał uśmiech na twarzy. Jest to całkiem normalne, upominki od osób, które lubimy, zawsze wywołują pozytywne uczucia, a te, które dostaliśmy o szefa, świadczą o tym, że zostaliśmy zapamiętani w pozytywnym znaczeniu.

Kubki firmowe z logo stały się symbolem niektórych placówek. Nie dotyczy to jednak wyłącznie miejsc pracy. Duże i rozpoznawalne firmy, chociażby takie, które wydają gry komputerowe, bądź akcesoria komputerowe, wyszły naprzeciw oczekiwaniom i postanowiły zaskoczyć swoich klientów. Do każdego zamówienia dodawały po jednym kubku z nadrukiem, który pochodził zakupionej gry, bądź z logo firmy, gdy zamówienie dotyczyły części do komputera. Koszty takiego kubka nie były duże, ponieważ był to symboliczny upominek, jednak poruszenie wywołane u klientów świadczyło o tym, iż była to bardzo dobra inicjatywa. Takimi zabiegami jesteśmy w stanie zdobyć większą ilość klientów, którzy zostaną z nami na długie lata. Ozdabianiem kubków można zajmować się także hobbystycznie, w zaciszu domowych. Osoby, które dzielą to zainteresowanie, zaopatrują się w najczęściej białe kubki oraz specjalne farby, które są do tego przeznaczone. Po naszkicowaniu pożądanego wzoru przechodzą do kolejnego etapu, jakim jest wypełnianie szkicu kolorami oraz ozdabianiem. Po zakończonej pracy kubek zostaje pokryty specjalnym preparatem, który zabezpieczy wzór przed zmyciem go wodą. To zajęcie jest niezwykle odprężające i dostarcza wiele satysfakcji z wykonanego zadania.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie