Firmowe długopisy reklamowe z nadrukiem logo firmy

Aktualizacja: 5 paź 2020Do najbardziej popularnych upominków reklamowych należą długopisy z nadrukiem. Trudno się temu dziwić, są stosunkowo tanie, praktyczne i łatwe w zakupie.


Najczęściej spotyka się je na targach ale ten typ gadżetu można wykorzystać też w innych sytuacjach:


  1. Najbardziej klasyczne zastosowanie długopisów z nadrukiem jest wykorzystywanie ich podczas różnego rodzaju eventów promujących firmę, może to być udział w targach, ale również warsztaty dla studentów czy sponsoring podczas lokalnych wydarzeń.

  2. Długopisy z nadrukiem mogą być fajnym prezentem. Zamiast tradycyjnych plastikowych długopisów można nadrukować logo firmy na nieco droższych, markowych długopisach i obdarowywać nimi pracowników kluczowych kontrahentów.

  3. Długopisy z nadrukiem to idealny gadżet dla nowych pracowników. Dobrej jakości długopisy wraz z kalendarzem, notesem czy kubkiem mogą stanowić fajny zestaw powitalny dla nowych pracowników w firmie. Pracownicy są zwykle najlepszymi ambasadorami własnej firmy, a drobne miłe gesty sprawiają, że pracownicy chętniej dzielą się pozytywną opinią o swoimi pracodawcy.


Efektywna reklama.


Bardzo często zastanawiamy się jaka reklama przyniesie nam najlepszy zysk i która okaże się być najbardziej efektywnym sposobem. W zależności od wielkości firmy i budżetu większość właścicieli firm stara się robić to tak, aby firmowy portfel zbyt mocno nie ucierpiał. Najbardziej popularnym narzędziem do reklamy przedsiębiorstwa są długopisy firmowe. O tym jak wielka ilość długopisów jest zamawiana przez firmy na całym świecie może świadczyć fakt, że na rynku pracy jest mnóstwo zajęć dla osób skręcających je.

Długopisy reklamowe powinny więc z całą pewnością wyróżniać się na tle innych i mieć widoczne logo lub nazwę naszej firmy. Skoro prawie każdy zamawia takie dla swojej działalności to warto się wyróżniać i zamówić jakiś niekonwencjonalny wzór. Najlepszym sposobem na wyróżnienie się są z całą pewnością białe długopisy, które będą miały wygrawerowany czarny napis. Połączenie tych dwóch kolorów daje pewność, że taki długopis będzie się wyróżniał z tysięcy innych i zdecydowanie będzie przyciągał uwagę.


Długopis reklamowy jako prezent.


Firmy starają się bowiem zamawiać raz na jakiś czas różnego rodzaju gadżety, które mogliby rozdać swoim klientom w okresie świąt, czy też jako nagrodę za zakup dużej ilości towarów. Jak wiadomo każdy lubi dostawać prezenty i taki mały gest może być dla kogoś przyjemny, a dzięki temu dana osoba może patrzeć na nas w przyszłości łaskawszym okiem. Długopisy z logo mogą być również rozdawane dzieciom podczas różnych akcji promocyjnych i z pewnością mogą się przydać na przykład w szkole. Jednym z najtańszych sposobów promocji firmy są tanie długopisy reklamowe. Jest to sprawdzona i stosowana od wielu lat metoda zwiększająca rozpoznawalność marki.
Dlaczego warto kupować długopisy reklamowe?


Korzyści płynących ze stosowania materiałów promocyjnych w postaci długopisów jest co najmniej kilka. Ich największym atutem jest przydatność. Długopisy według pewnych badań to najchętniej otrzymywane gadżety firmowe, dzięki którym klient przyzwyczaja się do marki.

Kolejną istotną korzyścią jest wspomniana już rozpoznawalność firmy. Długopisy reklamowe są bardzo tanimi artykułami reklamowymi. Minimalizowanie kosztów i jednoczesne zwiększanie skuteczności marketingowej jest bardzo ważnym elementem w przypadku ograniczonego budżetu na promocję firmy. Klienci bardzo nie lubią nachalnej reklamy. Długopisy są natomiast bardzo subtelną jej formą i najczęściej wywołują pozytywne wrażenie. Można go wręczyć jak wizytówkę, dołączyć do kupionego przez klienta produktu, wyłożyć w biurze bądź na targach, by każdy mógł po niego sięgnąć. Nie ma w tym przypadku wymuszania żadnego przekazu. Długopisy to najczęściej używane przybory służące do czynienia różnego rodzaju zapisków lub notatek. Popularność długopisów została zauważona i doceniona przez agencje reklamowe oraz firmy marketingowe. Dzięki swojej popularności długopisy stały się jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych.


Długopisy reklamowe mogą zostać wytworzone z różnego rodzaju surowców.


Najpopularniejszym surowcem do wykonania długopisu jest plastik. To właśnie długopisy plastikowe są najczęściej spotykanym rodzajem długopisów. Obok nich pojawiają się długopisy wykonane z metalu, drewna, czy tez papieru. Długopisy z nadrukiem, to najczęściej długopisy plastikowe, ale nie brakuje wśród nich również długopisów drewnianych i wykonanych z papieru. Długopisy reklamowe występują z reguły w kilku wersjach obudowy, nie tylko pod względem kolorystycznym, ale również pod względem konstrukcyjnym. W bogatej ofercie długopisów reklamowych znajdziemy długopisy ze wskaźnikiem laserowym, długopisy z nośnikiem pamięci USB oraz długopisy z końcówka umożliwiająca korzystanie z ekranu dotykowego. Należy zaznaczyć, że długopisy pomiędzy sobą różnią się również rodzajem zastosowanych wkładów, z których część bazuje na tradycyjnym tuszu, a niektóre na specjalnym żelu służącym do pisania.


Długopisy reklamowe z nadrukiem logo.


Nadruk na długopisie z reguły bez problemu utrzymuje się przez całą żywotność długopisu, pomimo że jest narażony w znaczny sposób na wytarcie. W dobie nowoczesnych sposobów nanoszenia tekstów i grafik na różnego rodzaju tworzywa, również uzyskano większą trwałość grafik i tekstów nanoszonych na długopisy. Trwałość nadruków na długopisy jest szczególnie ważna przy ekskluzywnych zestawach reklamowych. Długopisy z logo ich producenta oraz nadrukiem lub grawerem są cenną pamiątką i zwykle są wręczane osobom, z którymi firma nasza prowadzi poważne negocjacje. Ekskluzywny długopis, czy zestaw, na który składają się długopis i pióro był zawsze ekskluzywną formą prezentu. Spoglądając na długopisy reklamowe należy dostrzec, że etui długopisu, czy też długopisu i pióra to także doskonała powierzchnia reklamowa, której nie należy sobie odpuszczać, gdyż z reguły będzie ona zawsze podkreślała fakt tego, co znajduje się w środku. Długopisy reklamowe spotkamy niemal wszędzie. Wytwarzane zostają na zlecenie firm prywatnych, instytucji publicznych i urzędów. Niejednokrotnie na ich powierzchni udaje się nie tylko umieścić logo i nazwę, ale bardzo często umieszcza się tuż obok wymienionych danych również adres i numer telefonu reklamowanego podmiotu. Patrząc na koszt produkcji zwykłych długopisów reklamowych należy podkreślić ich stosunkowo niewielką cenę jednostkową.


7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie