Ekologiczne gadżety reklamowe

Aktualizacja: 5 paź 2020


Rozdawanie upominków to ważny sposób budowania wizerunku firmy. Skuteczne gadżety firmowe muszą być wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Obecnie należy stawiać nie tylko na praktyczność, estetykę i minimalizm. Równie ważna jest ekologia – przyjazne środowisku gadżety są dowodem dobrej etyki firmowej.


Ekologiczne gadżety reklamowe prezentacją wartości firmy.


Jak sprawić, by nasza firma była ceniona i zapamiętana? Budulcami korzystnego wizerunku są: wysoka jakość produktów i usług, doskonała obsługa klienta i etyczne postępowanie. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na to, czy firma przestrzega zasad ekologii. Aby pokazać, że stan środowiska naturalnego nie jest nam obojętny, warto rozdawać ekologiczne gadżety reklamowe. Można je wręczać klientom z okazji świąt lub promocji, kontrahentom na zakończenie współpracy lub pracownikom podczas imprezy jubileuszowej. Dzięki temu zobaczą, że dbałość o przyrodę jest jedną z głównych wartości przedsiębiorstwa.
Gadżety firmowe wielokrotnego użytku.


Ekologiczne upominki nie muszą być kosztowne. Niewielki budżet nie jest przeszkodą dla wprowadzania ekologicznych rozwiązań. Dobrym pomysłem jest drewniany długopis lub torba płócienna z nadrukiem. Notatniki z papieru pochodzącego z recyklingu sprawdzą się równie dobrze. Droższe prezenty, idealne na specjalne okazje, to na przykład bambusowy powerbank lub deska do krojenia. Niezależnie od tego, jaki podarunek chcemy wręczyć, wybierajmy przedmioty z naturalnych materiałów. Rezygnacja z plastiku to jasny przekaz – robi dobre wrażenie i pokazuje, że poważnie traktujemy troskę o środowisko. Inną opcją są plastikowe produkty z upcyklingu. Oprócz tego warto, aby przedmioty były wielokrotnego użytku.


Warto wybierać ekologiczne gadżety firmowe, takie jak torba filcowa z nadrukiem czy bambusowy kubek podróżny, aby promować dobre wartości wśród pracowników i wzbudzać zaufanie klientów. Dzięki temu firma stanie się bardziej wiarygodna, a ekologiczna postawa stanie się swoistą reklamą przedsiębiorstwa.

2 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie