Eko gadżety ekologiczne z nadrukiem

Aktualizacja: 11 wrz 2020


Świat zmierza coraz bardziej w stronę ekologii i wszystkie co z nią związane. Czy to dobrze? To pytanie zostawię do osobistej oceny, ale trzeba także zwrócić uwagę na eko gadżety, które dzięki temu że bycie eko staję się coraz bardziej modne, stały się również ważnym punktem zaczepnym dla firm.


Trend na gadżety ekologiczne ciągle rośnie.


Jeśli ludzie chcą ekologii, a ja zrobię torby ekologiczne z logiem mojej firmy, to nawet osoba nieświadoma po zakupie takiej torby będzie mnie reklamowała. Prawdopodobnie jeśli jest ekologiczna to nawet będzie o tym gdzieś dyskutowała i być może argument za ekologią pokażę moją dobrej jakości torbę i dzięki temu będę miał więcej klientów. Tak myślą właśnie osoby produkujące rzeczy eko, co prawda ja tutaj nie mówię czy te osoby same w sobie są eko czy tylko uderzają w ekologiczne gadżety, bo są modne.


Niemniej jednak warto zauważyć, że żeby coś dobrze sprzedawać trzeba trafić w rynek zbytu, bo nikt nie pyta, czy właściciel jest również eko. Gadżety ekologiczne z nadrukiem zalewają obecnie rynek i można powiedzieć, że praktycznie każdy z nas jest chodź w odrobinie eko, bo co my byśmy zrobili bez tej naszej pięknej zieleni. Tak samo z gadżetem, praktycznie każdy z nas posiada tę torbę z pierwszego akapitu u siebie w domu, bo to jest modne i wygodne. Ale nie tylko torby są produkowane, bo widziałem naprawdę wiele ciekawych gadżetów eko i są to na przykład kalendarze z drewna. Wyobrażacie to sobie? Prawie jak w bajkach, które opowiadały o starych czasach. Moim zdaniem jest to fajne i na pewno nikt nie zarzuci nam, że to coś złego posiadać taki kalendarz. Jeśli chcemy być o krok przed wszystkimi to warto zainwestować właśnie na przykład w taki kalendarz.


Tak samo widziałem ostatnio modne restauracje czy nawet domy na drzewie. Tam minusem są niestety robaki, które mogą w każdym momencie wyjść z drzewa do naszego mieszkania i wtedy zacznie się prawdziwy problem, ale tak jak mówiłem idźmy o krok przed innych. Ludzie aktualnie potrafią naprawdę porządnie zadbać o drzewa, na którym taki domek ma powstać i o zabezpieczenie się przed owadami i gryzoniami. Są sprzedawane różne specyfiki dzięki, którym żaden robak nie będzie nam straszny


Reklama, która na pewno się sprawdzi.


Reklamowe gadżety ekologiczne to jest coś co musiało się stać i na co każdy właściciel firmy czekał. Chodzi o to że miejsce na reklamę nie musi być idealne, jak to mówią, obojętnie gdzie ważne żeby ludzie widzieli. Z takim motto wielu producentów inwestuję w gadżety ekologiczne tylko w celach marketingowych. Wiadomości telewizyjne bardzo często pokazują teraz jak ktoś broni jakiegoś skrawka lasu, bo chcą pobudować tam bloki i to właśnie Ci ludzie często mają przy sobie jakieś gadżety dzięki, którym rozpoznawalność firmy znacznie rośnie. Podążając dalej tym tokiem myślenia możemy naprawdę przerzucić się z wielkich reklam na blokach, właśnie na małe rzeczy. Czy to jest w ogóle możliwe? W moim odczuciu tak, bo jeśli firmy trafią właśnie w taki rynek zbytu, dzięki, któremu ich sprzedaż znacznie wzrośnie to po co mają dalej utrzymywać na pewno droższe reklamy na bloku? Tym bardziej, że nawet jeśli firma sama zacznie produkować produkty eko z logiem swojej marki to może jeszcze na tym zarobić, a reklama na bloku to są tylko i wyłącznie straty, ponieważ musimy ją utrzymywać.

Świat eko podąża w stronę czegoś modnego, my nawet nie świadomie mamy produkty, które są eko i nie zdajemy sobie sprawy, że nosimy logo jakiejś firmy na swoich produktach. Wszystko tylko po to żeby klient bardziej wierzył w to, że kupując coś jest eko, a nie jest marionetką w rękach wielkich firm.

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie