Dlaczego warto zainwestować w komin z nadrukiem?

Komin na szyję jest dosyć często używany przez sportowców: biegaczy, kolarzy oraz narciarzy. Umożliwia zabezpieczenie gardła przed zimnem i wiatrem. Zakładany jest wygodnie przez głowę, przez co dokładnie przylega do szyi i szczelnie ją izoluje przed czynnikami zewnętrznymi.

Część kominów wykonywana jest z dwóch materiałów, z których jeden jest materiałem pozwalającym utrzymywać temperaturę, zaś materiał zewnętrzny jest szczelny i może chronić przed wiatrem oraz deszczem. Wielu biegaczy wybiera jednak kominy wykonane z jednej warstwy materiału, które są zdecydowanie bardziej wygodne.

Ich wygoda polega między innymi na tym, że są znacznie lżejsze, lepiej układają się na szyi, nie uciskają. Kominy z jednej warstwy tkaniny są także bardzo atrakcyjnym nośnikiem reklamy dla agencji reklamowych i firm marketingowych. Współcześnie na wielu biegach ulicznych biegacze otrzymują, jako pamiątkę właśnie komin. Komin pełni wówczas najczęściej nośnik reklamy. Są na nim naniesione przeważnie logo biegu, nazwa biegu oraz logo i nazwy sponsorów.

Komin męski na szyję staje się również coraz bardziej popularny jako pamiątka z biegów narciarskich. Komin z włąsnym nadrukiem logo dla sportowców stały się popularne również w innych dyscyplinach sportu. Bardzo często są one zamawiane przez kluby piłkarskie. W czasie treningów w zimowym okresie piłkarze dzięki nim mogą chronić swoje szyje. Na kominie widnieje klubowe logo, które identyfikuje piłkarzy, jako zawodników danego zespołu.

Komin w barwach klubowych może być również atrakcyjnym asortymentem w sklepie z pamiątkami piłkarskimi danego klubu. Niektóre kluby piłkarskie zauważyły możliwość czerpania korzyści ze sprzedaży kominów reklamowych w barwach klubowych. Kominy bez wątpienia cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż są dosyć tanie, a każdy wierny fan danej drużyny chce mieć oryginalną pamiątkę na sobie w trakcie meczu jego ukochanego klubu.

Kominy firmowe z logo stały się również popularne wśród przedsiębiorców, którzy zamawiają je dla swoich pracowników pracujących na zewnątrz. Pracownicy firm budowlanych, parkingowi, pracownicy torowi, to kilka grup pracowników, którzy korzystają z kominów. Dzięki możliwości nanoszenia na nie nadruków i doboru ich kolorystyki, kominy umożliwiły identyfikację pracowników danej firmy pracujących w terenie. Komin z nadrukiem stały się również popularnymi upominkami wręczanymi osobom odwiedzającym stoiska firmowe w trakcie różnych konferencji i targów.

Komin dla przedsiębiorców jest stosunkowo atrakcyjnym rozwiązaniem reklamowym, gdyż kominy z reguły są dosyć tanim rozwiązaniem. Bez wątpienia kominy reklamowe są popularne wśród osób uprawiających różne sporty. Szczególnie osoby, które trenują na zewnątrz bardzo często mają świadomość, że odsłonięta szyja może stać się przyczyną problemów zdrowotnych związanych z gardłem i krtanią. Dodatkowo komin z nadrukiem jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdyż można z niego wykonać w szybki sposób nakrycie głowy lub opaskę na rękę, która może służyć do przecierania potu z czoła.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie