Żel antybakteryjny z nadrukiem


Światowa pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła naszą rzeczywistość. Wiele gałęzi gospodarki całkowicie się zatrzymało. Obecna sytuacja wpłynęła także na branżę reklamową... Na jakie gadżety reklamowe warto postawić?

W tych trudnych czasach idealnie sprawdzą się praktyczne gadżety reklamowe, takie jak reklamowy żel antybakteryjny. Taki gadżet jest przede wszystkim bardzo praktyczny. Żel antybakteryjny z logo możemy rozdać nie tylko naszym potencjalnym klientom, ale także pracownikom ochrony zdrowia czy innym służbom, na przykład strażakom czy policjantom.


Jaki powinien być idealny żel antybakteryjny z nadrukiem?


W tym przypadku liczy się przede wszystkim skład. Żel musi spełniać swoją rolę czyli, dokładnie dezynfekować nasze dłonie. Warto też zadbać o odpowiednie opakowanie. Nie powinno być zbyt duże. Musi się mieścić w kieszeni czy w damskiej torebce. Dozownik powinien być poręczny, tak żeby bez większego problemu można było nałożyć pożądaną ilość żelu antybakteryjnego. Warto zadbać o to żeby nasz żel antybakteryjny z logo nie przesuszał nadmiernie skóry dłoni. Dodatkowym atutem jest oczywiście przyjemny zapach, można go uzyskać dzięki olejkom eterycznym. Dlaczego warto postawić na praktyczne gadżety reklamowe, takie jak reklamowy żel antybakteryjny? W obecnej sytuacji warto postawić na praktyczne gadżety reklamowe, na przykład na środki ochrony osobistej. Dzięki temu firma pokaże, że jest zaangażowana w ważne problemy społeczne. A także dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich potencjalnych klientów.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie